Tvoření na jógavíkendu na Rusavě (2.11.2024)
Na jogavíkendu na Rusavě se opět tvořilo. Tentokrát jsem vzala s sebou akvarelové pastelky. Tyto krásné obrázky tam vznikly. Děkujeme, Jani, že tyto víkendy pořádáš, že jsi nám dobila baterky a mohli jsme trávit čas spolu a navíc v tak krásné přírodě a s tak úžasným jídlem.
a kontakt na naši úžasnou kuchařku: FB skupina „PROSTĚ MIA….“ (skupina o vaření a cestování)










