Kurz Hostěrádky (14.3.2025)
Děkuji všem malířkám, že jste se zúčastnily kurzu malování v Hostěrádkách. Večer jsme si užily a vytvořily jste krásné obrazy. Bylo to příjemné několikahodinové flow, při kterém člověk zapomene na čas a užije si přítomný okamžik v příjemné společnosti. Aspoň tak na mě večer působil. Moc děkuji také Jarušce za všechny dobroty, které připravila a za možnost pobýt v knihovně.
Odkaz na další fotky zde.






